Travellers Retreat 1 Bedroom in Central Auckland

1051 Auckland, Nový Zéland

  • Až pro 2 hosty
  • Až 58 m²
  • Ložnice: 1

Hostům Travellers Retreat 1 Bedroom in Central Auckland nabízí mimo jiné parkování a bezplatné Wi-Fi. Vzdálenost do centra je 7,11 km.

Travellers Retreat 1 Bedroom v centru Aucklandu nabízí balkon a výhled do zahrady, nachází se pouhých 2,5 km od závodiště Ellerslie Racecourse. Tento prázdninový dům má jednu ložnici a poskytuje bezplatné Wi-Fi i parkování na místě zdarma.

Nemovitost stojí také 2,5 km od Ellerslie Events Centre a 4,5 km od ASB Showgrounds, letiště Auckland je vzdálené 17 km. Hosté si během pobytu mohou užít soukromí vlastního vchodu, ubytování je nekuřácké.

Prázdninový dům disponuje jednou ložnicí s jednolůžkem a plně vybaveným kuchyňským koutem s troubou, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, lednicí, kávovarem, topinkovačem, rychlovarnou konvicí a nádobím pro pohodlné stolování. K dispozici je také pračka pro větší komfort.

Koupelna obsahuje vlastní sprchu nebo vanu podle výběru, fén na vlasy a doplňky zdarma jako šampon a tělový gel. Dále jsou zde topení, žehlicí potřeby včetně žehličky a prkna na žehlení, ručníky i ložní prádlo i televizor ve všech částech domu.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 082 Kč

Nabídka pokojů

Dům s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • balkon

2 osoby58 m²vlastní koupelna

Travellers Retreat 1 Bedroom in Central Auckland - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • všechny prostory nekuřácké
  • Zahrádky
  • Skladování zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Osobě, na kterou je rezervace, musí být nad 25 let.

Po rezervaci vám ubytování zašle obchodní podmínky.

Kvůli ověření hosta je nutné do 24 hodin od rezervace zaslat podepsanou smlouvu a kopii průkazu totožnosti s fotografií.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Ubytování je v obytné čtvrti, prosíme o zachování klidu.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Travellers Retreat 1 Bedroom in Central Auckland“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 23:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Travellers Retreat 1 Bedroom in Central Auckland“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Travellers Retreat 1 Bedroom in Central Auckland“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Travellers Retreat 1 Bedroom in Central Auckland určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází Travellers Retreat 1 Bedroom in Central Auckland?

Ubytování se nachází ve městě Auckland.

Travellers Retreat 1 Bedroom in Central Auckland na mapě: Auckland

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Travellers Retreat 1 Bedroom in Central Auckland

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Travellers Retreat 1 Bedroom in Central Auckland zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsauckland.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10