The Convent Boutique Hotel

454 Great North Road, 1021 Auckland, Nowa Zelandia

  • Do 4 osób
  • Do 50 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 2

Goście oceniają The Convent Boutique Hotel na 8,9/10 (998 opinii). Odległość od centrum wynosi 2,9 km. Obiekt oferuje m.in. sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz pokoje rodzinne.

The Convent Hotel to obiekt oferujący bezpłatne WiFi, położony w Auckland, dysponujący 22 pokojami. Znajduje się niecały kilometr od stadionu Eden Park oraz około 2,5 km od ratusza w Auckland, co zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych atrakcji miasta.

W pobliżu hotelu znajdują się także takie miejsca jak The Civic (2,5 km), Aotea Square (2,6 km) oraz Aotea Centre (zaledwie 2,7 km). Lotnisko w Auckland oddalone jest o około 16 km.

Oferta noclegowa The Convent Hotel obejmuje klimatyzowane pokoje różnych typów: dwuosobowe, apartamenty z jedną lub dwiema sypialniami, kawalerki oraz pokoje rodzinne. Pokoje wyposażone są w łóżka pojedyncze lub typu twin oraz prywatne łazienki z prysznicem lub wanną i bezpłatnymi kosmetykami. Goście mają do dyspozycji zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizory z płaskim ekranem i dostępem do serwisów streamingowych, miejsca do siedzenia, sejfy na cenne przedmioty oraz żelazka z deskami do prasowania. Na życzenie dostępne są również dostawki.

Goście mogą przygotowywać posiłki korzystając z aneksów kuchennych lub pełnych kuchni wyposażonych w lodówki, mikrofalówki, zmywarki naczyń, tostery i ekspresy do kawy - wszystko zależnie od rodzaju wybranego pokoju. Do dodatkowych udogodnień należą bezpłatny parking na miejscu przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz przechowalnia bagażu dostępna dla wszystkich gości. Hotel dysponuje tarasami lub balkonami oferującymi widoki na miasto lub dziedziniec wraz z meblami ogrodowymi sprzyjającymi relaksowi.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~440 zł

Wybór pokoi

Pokój z łóżkiem typu queen-size i balkonem

  • prywatna łazienka
  • balkon
  • taras

2 osoby16 m²prywatna łazienka

The Convent Boutique Hotel - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przestronny taras
  • szybka obsługa przy zameldowaniu/wymeldowaniu
  • depozyt na bagaż
  • skrytka depozytowa

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Extra beds are available for Triple Room upon request for an additional charge of USD 40 per bed.

Please use the special request box when booking or contact the property directly using the details provided in your booking confirmation.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „The Convent Boutique Hotel”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy The Convent Boutique Hotel oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „The Convent Boutique Hotel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „The Convent Boutique Hotel”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy The Convent Boutique Hotel ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy The Convent Boutique Hotel ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się The Convent Boutique Hotel?

Obiekt znajduje się w miejscowości Auckland.

The Convent Boutique Hotel na mapie: Auckland

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o The Convent Boutique Hotel

Średnia ocena z 998 opinii na Booking.com to 8,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Heather 06 - 2026
10/10

Historyczny klimat, elegancja i przystępna cena - właśnie to najbardziej nas ujęło. Zakochaliśmy się w charakterze hotelu oraz w tym, jak starannie dopracowano jego wystrój, a świetna lokalizacja sprawiła, że pobyt był jeszcze lepszy. Darmowy parking okazał się prawdziwym atutem. Na pewno wrócimy tutaj ponownie!

ℹ) Opinie gości The Convent Boutique Hotel nie stanowią oceny serwisu sleephotelsauckland.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10