Spacious 4 bedroom House in Manukau

Prázdninový dům

Auckland, Nový Zéland31 Sterling Avenue, 2102

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 676 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 8 hostů
  • Rozloha: 130 m²
  • Ložnice: 4

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 676 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O prázdninovém domě

V ubytování Spacious 4 bedroom House in Manukau v lokalitě Auckland najdete zahradu.

Wi-Fi a parkování na místě jsou zdarma. Místo „Nathan Homestead“ je vzdálené 1,6 km od ubytování. K místu „Manurewa First World War memorial“ je od ubytování 1,4 km.

„Dům se 4 ložnicemi“ pojme až 8 osob. Fén a vlastní koupelna jsou v tomto prázdninovém domě. Dále můžete využívat kuchyň nebo kuchyňský kout, troubu a mikrovlnnou troubu. K dispozici máte také rychlovarnou konvici, lednici a varnou desku. Vybavení zahrnuje také televizi a klimatizaci. Výhled na zahradu máte v tomto prázdninovém domě.

Vzdálenosti k vybraným místům

Te Mahia280 m vzdušnou čarou
Huakaiwaka Visitor Centre1,8 km vzdušnou čarou
Hills Beach2,6 km vzdušnou čarou
Auckland Botanic Gardens8,3 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento prázdninový dům vašim potřebám?

Prázdninový dům

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Dům se 4 ložnicemi

▾

Spacious 4 bedroom House in Manukau - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 350 NZD.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Takaanini“ od ubytování „Spacious 4 bedroom House in Manukau“?

Železniční stanice „Takaanini“ se nachází 1,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Ardmore Aerodrome“ od ubytování „Spacious 4 bedroom House in Manukau“?

Ardmore Aerodrome se nachází 5,9 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 68 recenzí hostů je 8,2/10 . Přečtěte si recenze prázdninového domu Spacious 4 bedroom House in Manukau nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Spacious 4 bedroom House in Manukau. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spacious 4 bedroom House in Manukau - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 676 Kč
Typická cena
~3 120 Kč

Levnější než 6 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 301

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 676 Kč
Typická cena
~2 995 Kč

Toto ubytování je o 11 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s rodinnými pokoji a se zahradou: 71

Za podobnou cenu

~2 275 Kč – ~3 078 Kč

  • Porovnaná ubytování 118
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 62
  • S bazénem 23
  • Se snídaní 26

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Echo Lodge

9,7/10 ~2 364 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.