Rooms in an Epsom House

Mezi nejlépe hodnocenými
Privát

Auckland, Nový ZélandSt Andrews 21A, 1023

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 317 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Až 26 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 317 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O ubytování v soukromí

Ubytování Rooms in an Epsom House leží v destinaci Auckland. V ubytování je sdílená kuchyň. Ubytování nabízí hostům terasu. K ubytování patří venkovní nábytek, vybavení pro grilování a sdílený lounge. Rezervace rodinného pokoje je možná. Mount Eden je přibližně 15 minut chůze odtud. Gardens of Government House Auckland je 1,4 km daleko a ASB Showgrounds leží 2,2 km odtud. Asi 15 km odtud je Letiště Auckland.

Placený letištní transfer je jednou ze služeb ubytování. Bezplatné Wi-Fi je v ubytování dostupné. Pro hosty, kteří přijedou autem, je určeno bezplatné vlastní parkoviště.

K rezervaci jsou pokoje s vlastní nebo sdílenou koupelnou. Některé mají klimatizaci a balkon nebo terasu. Vybrané pokoje mají psací stůl. Kromě toho jsou v některých pokojích bezplatné toaletní potřeby, sprcha a fén. Podle typu jednotky najdete topení, posezení a patio. Výhled na hory a do zahrady je v některých z nich. Ve všech pokojích nechybějí koberec, šatní skříň a ventilátor. Ručníky a ložní prádlo v části jednotek nechybějí.

Vzdálenosti k vybraným místům

ASB Showgrounds2,2 km
One Tree Hill3,1 km
Aucklandské muzeum3,1 km vzdušnou čarou
Eden Park Stadium3,2 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje toto ubytování v soukromí vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasaVlastní koupelnaKlimatizace
Třílůžkový pokoj Basic se sdílenou koupelnou.326 m²Samostatná postel, Manželská postelAno-Ano
Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí213 m²Manželská postel---
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a terasou213 m²Manželská postel-Ano-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte hlavní požadavky a porovnejte pokoje v ubytování Rooms in an Epsom House. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Třílůžkový pokoj Basic se sdílenou koupelnou.

▾

Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a terasou

▾

Rooms in an Epsom House - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Newmarket“ od ubytování „Rooms in an Epsom House“?

Železniční stanice „Newmarket“ se nachází 2,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Auckland“ od ubytování „Rooms in an Epsom House“?

Letiště Auckland se nachází 13,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 177 recenzí hostů je 9,4/10 . Přečtěte si recenze privátu Rooms in an Epsom House nebo přidejte vlastní.

Patrick03 - 2025
10/10
★★★★★

Bylo to příjemné a pohodlné místo. Okolí je klidné a hostitelé milí. Je tu parkování zdarma a můžeme využívat kuchyň i lednici. Není to v centru, ale autobusem i autem jsme se tam dostali snadno. Asi deset minut pěšky je skvělá ulice plná restaurací.

ℹ) Recenze Rooms in an Epsom House nevyjadřují stanovisko sleephotelsauckland.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rooms in an Epsom House - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~1 317 Kč
Typická cena
~2 002 Kč

Levnější než 8 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 202

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 317 Kč
Typická cena
~1 699 Kč

Toto ubytování je o 23 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu s letištním transferem a s rodinnými pokoji: 6

Za podobnou cenu

~1 119 Kč – ~1 515 Kč

  • Porovnaná ubytování 43
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 2
  • S bazénem 1
  • Se snídaní 2

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Nyima Tashi Buddhist Centre

9,6/10 ~1 464 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.

Auckland - další ubytování

Porovnejte další ubytování v tomto městě.

Privát

Luxe Modern Large Bedroom with Shared Kitchen and Amenities

Auckland

8,8
Skvělé19 hodnocení Booking.com

Privát Luxe Modern Large Bedroom with Shared Kitchen and Amenities má zahradu. Kuchyň, myčku nádobí a vybavení pro grilování v tomto pokoji nebudete postrádat.

~1 267 Kčza noc pro 2 osoby

Privát

Sunny St Heliers

Auckland

9,9
Naprosto výjimečné26 hodnocení Booking.com

Sunny St Heliers má zahradu, terasu a sdílenou kuchyň, přičemž Pláž St Heliers Bay Beach je 1,2 km odtud. Pračka, balkon a patio jsou v tomto pokoji.

~1 825 Kčza noc pro 2 osoby

Privát

Duo Duo

Auckland

4,0
3 hodnocení Booking.com

V privátu Duo Duo najdete zahradu, terasu a klimatizaci, Pláž Half Moon Bay Beach leží 200 metrů odtud. Pro potřeby hostů jsou v tomto pokoji kuchyň, pračka a myčka nádobí.

~9 132 Kčza noc pro 2 osoby

Privát

Happy room

Auckland

10,0
Naprosto výjimečné1 hodnocení Booking.com

Kuchyň, vířivka a myčka nádobí jsou v tomto pokoji. V okolí leží Auckland Harbour Bridge (8,8 km). Na místě je bezplatné parkoviště.

Privát

Living Oasis Home

Auckland

10,0
Naprosto výjimečné1 hodnocení Booking.com

Ubytování Living Oasis Home poskytuje terasu. Patio, soukromý vchod a sušička se ve všech pokojích dají využívat. Howick Historical Village (4 km) je v okolí.

Privát

Private Room in West Auckland

Auckland

10,0
Naprosto výjimečné1 hodnocení Booking.com

Ubytování Private Room in West Auckland nabízí zahradu. Přímo v ubytování jsou sdílená kuchyň, sdílený lounge a klimatizace. Za parkování na místě se neplatí.

Privát

CozyNest0

Auckland

9,0
Fantastické17 hodnocení Booking.com

Kromě ubytování nabízí CozyNest0 také terasu. Asi 5,2 km od ubytování je Auckland Botanic Gardens. Kuchyň a myčka nádobí se v tomto pokoji dají využívat.

~1 186 Kčza noc pro 2 osoby

Privát

Newmarket Homestay - Double Room

Auckland

9,7
Naprosto výjimečné3 hodnocení Booking.com

Auckland War Memorial Museum leží 1 km od ubytování Newmarket Homestay - Double Room, které má zahradu. Parkoviště se nachází u ubytování.

Privát

Bed & Breakfast @ Unsworth Heights Albany

Auckland

9,1
Fantastické58 hodnocení Booking.com

Privát Bed & Breakfast @ Unsworth Heights Albany má terasu a zahradu. V objektu jsou sdílený lounge a klimatizace. Podává se snídaně kontinentální.

~1 419 Kčza noc pro 2 osoby

Privát

The Luxurious Manor - Very Large Bedroom with Private Ensuite

Auckland

9,5
Naprosto výjimečné95 hodnocení Booking.com

The Luxurious Manor - Very Large Bedroom with Private Ensuite je privát a má zahradu. V tomto pokoji se nachází sušička.

~1 650 Kčza noc pro 2 osoby

Privát

Your Modern Private Room Awaits in Westgate

Auckland

9,0
Fantastické36 hodnocení Booking.com

Kuchyňský kout a soukromý vchod v tomto pokoji nebudete postrádat.

~1 411 Kčza noc pro 2 osoby

Privát

Omahanui - City fringe guesthouse for the discerning

Auckland

9,8
Naprosto výjimečné42 hodnocení Booking.com

Omahanui - City fringe guesthouse for the discerning nabízí terasu a klimatizaci, Pláž Masefield Beach je odtud 1 km daleko. Mezi služby ubytování patří snídaně kontinentální nebo formou bufetu.

~2 128 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Calgary Cottage with air con

Auckland

8,7
Skvělé3 hodnocení Booking.com

Kuchyň, pračka a soukromý vchod vám jsou v tomto apartmánu k dispozici. Klimatizace je na místě. 2,1 km odtud leží Eden Park Stadium.

~2 740 Kčza noc pro 2 osoby

Prázdninový dům

Sky Stars Elegant Home with Seaview

Auckland

8,4
Velmi dobré11 hodnocení Booking.com

V prázdninovém domě Sky Stars Elegant Home with Seaview najdete zahradu a klimatizaci, Pláž Okahu Bay Beach leží 1,1 km odtud. Pro potřeby hostů jsou v tomto prázdninovém domě kuchyň, pračka a myčka nádobí.

Apartmán

Central stylish studio in CBD by Zodiak Stays

Auckland

6,8
17 hodnocení Booking.com

Auckland Art Gallery leží 400 metrů daleko. V tomto apartmánu mají hosté k dispozici kuchyň a pračku.

~2 031 Kčza noc pro 2 osoby

Prázdninový dům

Mini Mansion

Auckland

7,6
Dobré156 hodnocení Booking.com

V tomto prázdninovém domě mají hosté k dispozici myčku nádobí, soukromý vchod a sušičku. Klimatizace se nachází v ubytování. 6,4 km od ubytování leží Auckland Botanic Gardens.

~2 111 Kčza noc pro 2 osoby

Posuňte pro další ubytování1 / 16

Orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Přesnou cenu zjistíte po výběru termínu.

Hotely v dalších městech

Objevte ubytování v dalších destinacích.

Hotel

Dylan

Dublin · Irsko

8,6
Skvělé321 hodnocení Booking.com

Ubytování Dylan poskytuje restauraci, zahradu a terasu. K dispozici jsou zde bar, sdílený lounge a fitness centrum. Toto ubytování nabízí parkování na místě.

~6 399 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Hotel Miró

Bilbao · Španělsko

9,1
Fantastické1 725 hodnocení Booking.com

Ubytování Hotel Miró má bar a fitness centrum. Vířivka, bezbariérový přístup a bezbariérové vybavení jsou na místě. Přímo v ubytování se podává snídaně formou bufetu.

~3 065 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Ramblas Apartments

Barcelona · Španělsko

9,0
Fantastické1 146 hodnocení Booking.com

Ubytování Ramblas Apartments má fitness centrum. V některých apartmánech ubytování nabízí balkon.

~8 048 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Cochs Pensjonat

Oslo · Norsko

8,3
Velmi dobré3 319 hodnocení Booking.com

Cochs Pensjonat nabízí bezbariérový přístup, bezbariérové vybavení a sdílený lounge, Royal Palace je odtud 350 metrů daleko. Ubytování v některých pokojích poskytuje kuchyňský kout.

~3 303 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

the b ochanomizu

Tokio · Japonsko

8,4
Velmi dobré969 hodnocení Booking.com

Hotel the b ochanomizu je 3hvězdičkový. Přímo v ubytování je klimatizace.

~3 289 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Hotel San Marco Fitness Pool & Spa

Verona · Itálie

8,0
Velmi dobré4 756 hodnocení Booking.com

V některých pokojích a apartmá nebudete postrádat vířivku. Ubytování je vybaveno zahradou, barem a fitness centrem. Parkoviště se nachází u ubytování.

~2 409 Kčza noc pro 2 osoby

Apartmán

Cà Satriano

Benátky · Itálie

7,3
Dobré220 hodnocení Booking.com

Ve všech apartmánech patří k vybavení vířivka. Klimatizace je na místě.

~6 079 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Hotel Plaza

Turín · Itálie

8,4
Velmi dobré1 332 hodnocení Booking.com

Torino Porta Nuova a výstaviště Lingotto leží 2 km od ubytování Hotel Plaza, které má sdílený lounge, bar a bezbariérové vybavení. V tomto ubytování je klimatizace.

~6 900 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Maison Roma Piazza di Spagna UNA Esperienze

Řím · Itálie

8,7
Skvělé536 hodnocení Booking.com

Maison Roma Piazza di Spagna UNA Esperienze je ubytování, které má zahradu a bar. Sdílený lounge, kavárna a bezbariérové vybavení se nacházejí v ubytování. Mezi služby ubytování patří snídaně formou bufetu.

~6 254 Kčza noc pro 2 osoby

Hotel

Rocco Forte Villa Igiea

Palermo · Itálie

9,2
Fantastické238 hodnocení Booking.com

Ubytování v některých pokojích a apartmá poskytuje terasu. V objektu jsou restaurace, vybavení pro grilování a bazén. U ubytování je parkoviště.

~14 750 Kčza noc pro 2 osoby

Prázdninový dům

Opononi Bliss

Opononi · Nový Zéland

9,3
Fantastické317 hodnocení Booking.com

Opononi Bliss nabízí přístup na pláž, místo na piknik a zahradu, Opononi Beach je odtud 900 metrů daleko. Ve všech prázdninových domech dostanete balkon. Za parkování na místě se neplatí.

Prázdninový dům

Perfect on Pleasant - Pauanui Holiday Home

Pauanui · Nový Zéland

10,0
Naprosto výjimečné1 hodnocení Booking.com

Perfect on Pleasant - Pauanui Holiday Home má přístup na pláž a zahradu, přičemž Pláž Pauanui Beach je 900 metrů odtud. Myčka nádobí a kuchyň jsou v tomto prázdninovém domě.

~6 126 Kčza noc pro 2 osoby

Posuňte pro další ubytování1 / 12

Orientační ceny za noc pro 2 dospělé. Přesnou cenu zjistíte po výběru termínu.