ASURE Camelot Arms Motor Lodge

525 Great South Road, Manukau City, 2025 Auckland, Nový Zéland

  • Až pro 5 hostů
  • Až 70 m²
  • Ložnice: 2

ASURE Camelot Arms Motor Lodge má průměrné hodnocení hostů 7,6/10 (330 hodnocení). Do centra je to 17,72 km. Hostům ubytování nabízí mimo jiné rodinné pokoje, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.

Čtyřhvězdičkový ASURE Camelot Arms Motor Lodge nabízí prostorné ubytování s vlastním stravováním a bezplatné WiFi. Nachází se v Manukau City v Aucklandu, pouhých 10 minut jízdy od mezinárodního letiště Auckland. Motel má 23 pokojů, z nichž každý nabízí výhled do zahrady a soukromý balkon pro příjemný pobyt na čerstvém vzduchu.

Nemovitost je výhodně situována jen pět minut jízdy od nákupního centra Manukau Westfield a golfového klubu Grange, přičemž na letiště Auckland se dostanete autem během 15 minut. Hosté mají také možnost využít golfové hřiště vzdálené do tří kilometrů od motelu.

Ubytování je k dispozici ve studiích i dvoupokojových apartmánech. Každý pokoj je vybaven klimatizací, topením pomocí tepelných čerpadel nebo elektrických přikrývek, ložním prádlem, ručníky a žehlicími potřebami včetně žehliček a žehlících prken. Kuchyňské kouty nebo plně vybavené kuchyně obsahují spotřebiče jako mikrovlnnou troubu, troubu, varnou desku, lednici, toustovač a rychlovarnou konvici spolu s možností přípravy čaje a kávy. Koupelny jsou vybaveny sprchami (některé nad vanou), vysoušeči vlasů i bezplatnými toaletními potřebami jako mýdlo na tělo, šampon a kondicionér.

Hostům jsou k dispozici bezplatná parkovací místa přímo na místě včetně soukromých stání i denní úklidové služby. Motel dále poskytuje prádelnu a úschovu zavazadel pro větší pohodlí. Ve veřejných prostorách je dostupné WiFi pokrytí po celém areálu zatímco pokoje mají televizory s plochou obrazovkou nabízející více než padesát satelitních kanálů plus telefony a rádia. Venkovní zahradní části jsou vybaveny grilovacím zařízením pro relaxaci mezi bujnou zelení.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 938 Kč

Nabídka pokojů

Standard Twin Studio

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • výhled do zahrady

3 osoby36 m²vlastní koupelna

ASURE Camelot Arms Motor Lodge - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • nekuřácké pokoje
  • Každodenní úklid
  • Zahrádky
  • Skladování zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Please note that this property has a strict 'No Party Policy'.

Guests are required to sign the property's Terms of Stay upon arrival.

Při porušení pravidel mohou být hosté z ubytování vykázáni bez vrácení složených kaucí ani dalších plateb.

Please note for bookings of 4 or more rooms, different policies and procedures may apply.

For further information please contact the property in advance, using the contact details found on the booking confirmation.

Please note you must sign the property's Terms of Stay upon arrival.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „ASURE Camelot Arms Motor Lodge“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 13:00 do 21:30. Odhlášení: od 07:00 do 10:00.

Je u objektu „ASURE Camelot Arms Motor Lodge“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „ASURE Camelot Arms Motor Lodge“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je ASURE Camelot Arms Motor Lodge určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 5 hostů.

Nabízí ASURE Camelot Arms Motor Lodge vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází ASURE Camelot Arms Motor Lodge?

Ubytování se nachází ve městě Auckland.

ASURE Camelot Arms Motor Lodge na mapě: Auckland

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování ASURE Camelot Arms Motor Lodge

Průměrné hodnocení z 330 recenzí na Booking.com je 7,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Maralyn 04 - 2026
9/10

Pobyt v Camelotu nám umožnil v klidu se zabydlet v Aucklandu a zároveň jsme byli blízko rodiny, což nám poskytlo klid a soukromí. Náš pokoj byl velmi pohodlný, měl vlastní vstup do zahrady a panovala v něm tichá, nerušená atmosféra.

ℹ) Recenze ASURE Camelot Arms Motor Lodge nevyjadřují stanovisko sleephotelsauckland.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10